Apple Baby Furce Shisheje B

Produkte te reja

Apple

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

350 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Per sa kohe qe imuniuteti foshnjes nuk eshte forcuar, eshte e nevojshme per te pasur kujdes te veçante higjienën e shisheve dhe biberona qe do te perdoren per te ushqyer.

Furçe e projektuar per larjen e shisheveve nga brenda, nje furce e perbere prej plastike qe nuk permban bisphenol lejon pastrim te plote te zonave me pak te arritshme.

30 produkte te tjere ne kete kategori: