Trudi Krem me Permbajtje Oksid Zinku Zmadho

Trudi Krem me Permbajtje Oksid Zinku

CFO0006

Produkte te reja

Trudi

20 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje kremi markes Trudi per irritimet ne lekuren e bebit

Kremi parandalon plasaritjen, irritimin dhe skuqjen e lekures kryesisht ne pjesen e belit ku lidhet pelena

Zbut poret e lekures duke e lemuar thjeshte dhe me ngadale ne pjesen e irrituar

Permbajtja e oksidit te zinkut dhe nje sere perberesve te tjere ndihmojne ne rigjenerimin e lekures se te voglit tuaj

Kremi eshte 100ml dhe eshte i testuar dermatologjikisht

Fleta e të dhënave

Kremra dhe vaj Për skuqje

30 produkte te tjere ne kete kategori: