Trudi Shampo me Poliene te Luleve Zmadho

Trudi Shampo me Poliene te Luleve

CFO0008

Produkte te reja

Trudi

7 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Shampo me ekstrakte poliene te luleleve

Me nje sasi prej 250 ml kjo shampo permban agjente pastrimi delikat qe rrjedhin nga palmat e koksit

Shampo ultra delikate e markes Trudi eshte e pasur me vlera ushqyese per lekuren e femijes tuaj

Me ambalazhim plastik eshte krejtesisht me perberes natyrale per te minimizuar rrezikun e acarimit te lekures se femijes apo alergjine e mundshme.
Ky produkt eshte i pershtatshem per higjenen e perditshme te femijes tuaj nga vete delikatesa dhe embelsia e lendeve te para qe permban. Per femije nga te porsalindurit e siper

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-3 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: