Furce Dhembesh Aquafresh per Femije 3-5 vjec Little Teeth

Produkte te reja

Aquafresh

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Furce dhembesh, per kujdesin e gojes se me te vegjelve.

Furca eshte e vogel e pershtatur posacerisht per moshat 3 vjec deri ne 5 vjec.

Me fije te buta te cilat nuk irritojne mishin e dhembeve.

Koka eshte e levizshme e cila kontrollon presionin mbi dhembet dhe parandalon demtimin e mundshem te smaltit dhe mishit te dhembeve.

Fuca eshte me ngjyra dhe e pajisur me nje kapak te vogel me formen e kafsheve te ndryshme.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3-5 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: