Big Teeth 50ml 6+ vjec Zmadho

Big Teeth 50ml 6+ vjec

ALL0064

Produkte te reja

Aquafresh

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

190 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Paste Dhembesh Aquafresh per femijet mbi 6 vjec.

E pershtatshme per dhembet e qumeshtit te cilet kane nje smalt me te bute dhe kerkojne nje kujdes te vecante.

Formula e pastes me tre ngjyra krijon nje shkume te bute e cila mbron gojen, mishrat dhe smaltin.

Me nje sasi prej 50 ml.

Kujdeset per dhembet e te vegjelve per ti mbajtur ata te paster dhe te forte.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: