Nivea Baby Powder 100g Zmadho

Nivea Baby Powder 100g

ALL0066

Produkte te reja

Nivea

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Puder per bebin tuaj nga Nivea.

Eviton irritimin e lekures dhe perthith lageshtiren ne zonat delikate.

Pas larjes aplikojeni ne lekure te thate per nje freski dhe ndjesi butesie.

Produkti eshte zhvilluar ne bashkepunim me pediater dhe dermatologe.

Me pH neutral per lekuren.

E testuar dermatologjikisht.

Sasia 100 gr

30 produkte te tjere ne kete kategori: