Nivea Smooth shower 750 ml Zmadho

Nivea Smooth shower 750 ml

ALL0060

Produkte te reja

Nivea

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Shampo per trupin me nje sasi prej 750ml.

Eshte e markes Nivea.

Shampo eshte e projektuar per te mbajtur lekuren e bute dhe te fresket.

Nivea kujdeset per lekuren tuaj ne cdo kohe dhe si do qe te jete ajo.

E testuar dermatologjikisht.

30 produkte te tjere ne kete kategori: