Dalli Sensitiv Detergjent Lares Pluhur 3,36 Kg Zmadho

Dalli Sensitiv Detergjent Lares Pluhur 3,36 Kg

GR0001

Produkte te reja

Dalli

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Detergjent pluhur, për lëkura të ndjeshme dhe me fuqi larëse të provuar.

Përputhshmëria e mirë e lëkurës me fuqinë e provuar të larjes:kombinon fuqinë e një larje perfekte, me shmangien e alergjisë nga detergjentët

Pa parfum dhe ngjyrosës, largon në mënyrë të besueshme papastërtitë dhe njollat nga rrobat tuaja

Formulë e aprovuar dermatologjikisht

Aktiv duke filluar që nga cikli i larjes me vetëm 20 °C.

Larjet me temperaturë të ulët ndihmojnë në kursimin e energjisë dhe mbrojtjen e mjedisit

30 produkte te tjere ne kete kategori: