Cmim i reduktuar! Dalli Sensitiv Liquid Detergjent i Lengshem 1350 ml Zmadho

Dalli Sensitiv Liquid Detergjent i Lengshem 1350 ml

GR0002

Produkte te reja

Dalli

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

590 Lekë

490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Detergjent i lëngshëm për rroba të bardha dhe ato me ngjyrë

Shmang njollat falë performancës së lartë në formulën e pastrimit

Mbron lëkurën tuaj, falë përmbajtjes së parfumit jo alergjik Formulë e aprovuar dermatologjikisht aktiv duke filluar që nga cikli i larjes me vetëm 20 °C.

Larjet me temperaturë të ulët ndihmojnë në kursimin e energjisë dhe mbrojtjen e mjedisit

30 produkte te tjere ne kete kategori: