Dalli Sapun Haushalts-Kernseife ( 3X100gr ) Zmadho

Dalli Sapun Haushalts-Kernseife ( 3X100gr )

GR0003

Produkte te reja

Dalli

7 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

190 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Dalli Sapun Haushalts Kernseife

I testuar dermatologjikisht si ndihmues praktik dhe universal për kujdesin ndaj lëkurës dhe rrobave.

Me një aromë të lehtë limoni, pastron dhe kujdeset për lëkura të shumëllojshme.

I përshtatshëm edhe për persona me lekurë të ndjeshme

Perdoret edhe për larjen dhe trajtimin e njollave të rrobave

Perbehet  vetëm nga yndyra bimore, nuk përmban lëndë konservuese ose ngjyrimi

Tepër i përshtatshëm edhe për nënat shtatzane që kanë probleme me aromat  

Gjen përdorim edhe për larjen e rrobave të bebeve

Seti permban 3 sapune nga 100gr

30 produkte te tjere ne kete kategori: