Dalli Sensitiv Sapun i lëngshëm 100% Bimor Zmadho

Dalli Sensitiv Sapun i lëngshëm 100% Bimor

GR0004

Produkte te reja

Dalli

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Sapun i lëngshëm sensitiv i markes Dalli 

Për përdorim të gjithanshëm

100 % bimor, prodhuar ekskluzivisht nga vajra bimorë

I pa parfumuar dhe mbrojtës lëkure

30 produkte te tjere ne kete kategori: