Dalli Shpelares Higjenik 1350 ml Zmadho

Dalli Shpelares Higjenik 1350 ml

GR0005

Produkte te reja

Dalli

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Dalli Shplarës higjienik 1,35 L për 15 larje

Shplarësi higjienik dalli, siguron që rrobat të pastrohen higjienikisht edhe në temperaturë të ulët

Eliminon 99.99 % të baktereve dhe mikrobeve, efektiv nga 15 ° C

dermatologjikisht i çertifikuar (i padëmshëm për lëkurën) dhe i përshtatshëm për të gjitha tekstilet   (* eliminon bakterie speciale, myk dhe viruse )

Perdorimi per lavatrice 5 kg: 90 ml Shplares higjienik, hidhen ne lavatrice tek vendi i destinuar per hedhjen e zbutesit te rrobave.

Shplaresi higjienik eshte i efektshem edhe nese njekohesisht hidhni dhe zbutesin e rrobave.

Per larjen me dore: 90 ml Shplares higjienik hidhen ne 2,5 litra uje dhe lihet te veproje per 15 min.

30 produkte te tjere ne kete kategori: