Trudi Krem Hidratant Qetesues Zmadho

Trudi Krem Hidratant Qetesues

CFO0010

Produkte te reja

Trudi

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

450 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem hidratues per qetesimin e lekures se bebes

I markes Trudi me nje sasi prej 100ml me propolis

Vepron shpejt dhe eshte teper efektiv pasi permban shume substanca qetesuese

Kryesisht perdoret gjate ekspozimit ne ere, diell apo ftohte, per skuqjen e fytyres apo te duareve te femijes

30 produkte te tjere ne kete kategori: