Cmim i reduktuar! Chicco Baby Moments Xhel-Shampo 500 ml 0m+ Zmadho

Chicco Baby Moments Xhel-Shampo 500 ml 0m+

CB0006

Produkte te reja

Chicco

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 090 Lekë

890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Shampo per trupin dhe per floket e markes Chicco

Me nje sasi prej 500ml kjo shampo eshte formuluar per lekuren e ndjeshme te femijeve

Ka permbajtje tershere per nje lekure te bute dhe te qetesuar

Testuar dermatologjikisht pa ngjyrues artificial dhe pa paraben

PH neutral

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

30 produkte te tjere ne kete kategori: