Lorelli Kangur Discovery

Produkte te reja

Lorelli

 • Mbajtese kangur per femije
 • Marka LORELLI
 • Mosha +4 muaj
 • Pesha 9 kg

Me shume detaje

14 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

3 290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Kangur i markes Lorelli per femije

Ofron mbeshtetje shume te mire dhe te rehatshme ne qafe, ne pjesen e pasme dhe tek kembet 

Kanguri eshte nje mbajtese qe i jep femijes nje kontakt te ngushte me trupin e prindit

Praktike per tu mbajtur dhe e lehte per tu lidhur. 

Edhe nese femija jua po fle ne krahet tuaj eshte mjaft e lehte ta zgjidhni kangurin dhe ta vendosni ne shtrat pa e zgjuar

Vjen me ngjyra te ndryshme ku ju mund te zgjidhni te preferuaren tuaj

Mosha e perdorimit esht 4+ muaj 

Pesha maksimale 9 kg

30 produkte te tjere ne kete kategori: