Johnson Baby Shampo 500 ml Kamomil Zmadho

Johnson Baby Shampo 500 ml Kamomil

JJ0005

Produkte te reja

Johnson Baby

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Shampo e markes Johnson Baby me kamomil

Per floke me shkelqim dhe mjaft te bute

Per bebe femije dhe te rriturit, me sasi 500 ml.

Formula e re delikate e shampos Johnson Baby ruan te pandryshuar nivelin natyral te hidratimit.

Nuk le mbetje dhe eshte e bute per syte

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: