Reer Set Trajtimi per Bebe 7701

SIG0267

Produkte te reja

Reer

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Set trajtimi per bebe e markes Reer

Nje set per kujdesin dhe mirembajtjen e higjenes se bebit

Ideale edhe per udhetime

Ne canten e vogel me zinxhir do te gjeni:

1. Nje kreher dhe nje furce per floket

2. Nje fuce per dhembet

3. Nje pale gershere me maje te rrumbullaket

4. Nje prehese thonjsh

5. Kater lima te vogla per thonjte

30 produkte te tjere ne kete kategori: