Johnson Baby Vaj 200ml me Aloe Zmadho

Johnson Baby Vaj 200ml me Aloe

JJ0023

Produkte te reja

Johnson Baby

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Vaj Johnson Baby per femije

Perdoret per trupin apo fytyren

Me ekstrakte bimore Aloe. Mundeson deri ne 10 here me shume hidratim

Permban parfum, parafine te lengshme, isopropyl polimitate, tocopheryl acetate

Sasia e shishes 200ml. I testuar dermatologjikisht

Fleta e të dhënave

Carousel Jo
Kremra dhe vaj Hidratant qetësues

30 produkte te tjere ne kete kategori: