Penaten Shampo Johnson Baby 250ml Zmadho

Penaten Shampo Johnson Baby 250ml

JJ0027

Produkte te reja

Johnson Baby

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Shampo Penaten e markes Johnson Baby

Ideale per femijet dhe per te rriturit

Lan lekuren butesisht dhe me efikasitet

Me ekstrakte kamomili dhe ndihmon ne mbajtjen te fresket te lekures

Sasia 250ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: