Penaten Krem Johnson Baby 50ml Zmadho

Penaten Krem Johnson Baby 50ml

JJ0028

Produkte te reja

Johnson Baby

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Kremi penaten eshte nje krem qetesues

I pasur me oksid zinku dhe ekstrakt hamamalis

Sjell efekte butesie ne lekure dhe e mban ate te fresket

Sasia eshte 50 ml

Fleta e të dhënave

Kremra dhe vaj Hidratant qetësues

30 produkte te tjere ne kete kategori: