Nuk Eco Control Audio Display 530D

A-003540

Produkte te reja

Nuk

 • Transmetues audio per bebe
 • Marka NUK
 • Modeli Eco Control Audio Display 530D
 • Dizajni modern 
 • Me ekran
 • Funksional deri në 250 metra
 • 4 ninulla të ndryshme
 • 12 kanale me kërkimin automatik të kanalit

Me shume detaje

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

13 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Audio baby trasmetues i markes NUK, modeli Eco Control Audio Display 530D

*Dizajni modern dhe me ekran.

*Kontrolli i plotë I te gjithe diapazonit, madje edhe në Eco-Mode

*100% I lirë nga rrezatim

*Mbi 18 orë punë operative

*Funksioni i qartë i të folurit që të mund të qetësoni fëmijën tuaj ndërkohë që nuk jeni pranë tij.

*Funksional deri në 250 metra

*Teknologjia dixhitale FHSS do të thotë transmetim i besueshëm i sinjalit: pa ndërhyrje

*Drita e butë e natës ndihmon fëmijën tuaj të orientohet

*4 ninulla të ndryshme qetësuese

*Eleminim I ndjeshëm I zhurmes

*Transmetimi i vazhdueshëm pa Eco-Mode

*12 kanale të dedikuara me kërkimin automatik të kanalit

*Njësia e prindërve portative dhe funksionimin pa tela me bateritë LiPo të rikarikueshme.

30 produkte te tjere ne kete kategori: