Penaten Puder Johnson Baby 100 gr Zmadho

Penaten Puder Johnson Baby 100 gr

JJ0030

Produkte te reja

Johnson Baby

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Puder Penaten eviton irritimin e lekures dhe perthith lageshtiren  ne zonat delikate.

Pas larjes aplikojeni ne lekure te thate per nje freski dhe ndjesi butesie si lekura e nje femije

Gjithahstu eshte ideale edhe per lekuren e ndjeshme te te rritureve

E testuar dermatologjikisht. Sasia 100 gr

30 produkte te tjere ne kete kategori: