Johnson Baby Bedtime Vaj 200ml Zmadho

Johnson Baby Bedtime Vaj 200ml

JJ0012

Produkte te reja

Johnson Baby

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Vaj Johnson baby me arome.

I testuar dematologjikisht.

Mundeson deri ne 10 here me shume hidatim.

I pershtatshem per trupin dhe fytyren.

Masazhojeni femije lehte me vajin qe ai te beje nje gjume te qete dhe te rehatshem.

Me nje sasi prej 200ml.

30 produkte te tjere ne kete kategori: