Lorelli Peshqir

Produkte te reja

Lorelli

19 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 190 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Peshqir banjo per foshnja, i markes Lorelli.

Peshqiri eshte mateial pambuku.

Forme katrore me permasa 80x80 cm.

Pjesa e siperme ka nje xhep, i projektuar per te mbuluar koken e foshnjes menjehere pas larjes.

Material i bute sa mund te perdoret eshte per nje masazh te lehte per beben tuaj.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+
Larja Peshqir

30 produkte te tjere ne kete kategori: