Johnson Baby Vaj per Femije 200ml Zmadho

Johnson Baby Vaj per Femije 200ml

JJ0022

Produkte te reja

Johnson Baby

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Vaj Johnson baby me arome.

Per fytyren dhe trupin. I testuar dematologjikisht.

Mundeson deri ne 10 here me shume hidatim.

I pershtatshem per trupin dhe fytyren.

Perberesit: Parfum, Parafine te lengshme, Ekstrakte Aloe, Isopropyl Polimitate, Tocopherly Acetate.

Me nje sasi prej 200ml.

30 produkte te tjere ne kete kategori: