Cmim i reduktuar! Chicco Biberon Fallco Silikoni Roze Zmadho

Chicco Biberon Fallco Silikoni Roze

CH0003

Produkte te reja

Chicco

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

650 Lekë

490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Biberon fallco i pajisur me nje unaze, lehtesisht i perdorshem. 

I pershtatshem per femijet e moshave mbi 4 muajsh (4 muaj +).

Paketimi perfshin dy cope.

Biberoni eshte i holle dhe fleksibel per gojen e bebit tuaj.

Materiali eshte silikon.

Kenaq nevojen natyrore te bebit per gjirin e nenes. 

Ndihmon ne zhvillimin e qiellzes. 

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Vajza
Sipas moshës 4 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: