Chicco Biberon Fallco Gom Roze

Produkte te reja

Chicco

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

650 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Biberon Fallco ne ngjyre te bardhe me nje unaze qe lehteson perdorimin.

I pershtatshem per femijet e moshave 0 - 6 muaj.

Eshte i holle dhe fleksibel per gojen e bebit tuaj.

Materiali eshte silikon.

Kenaq nevojen natyrore te bebit per gjirin e nenes. 

Ndihmon ne zhvillimin e qiellzes. 

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-6 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: