Hartmann Thermoval Termometer Elektronik Rapid Color Zmadho

Hartmann Thermoval Termometer Elektronik Rapid Color

Produkte te reja

Hartman

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 490 Lekë

Add to wishlist

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Termometer digital per perdorim klinik.

Realizon matjen brenda pak sekondave.

Ky termometer elektronik eshte i pajisur me ekran.

Eshte rezistent ndaj ujit dhe i pershtatur per dezinfektim.

30 produkte te tjere ne kete kategori: