I Ri Moovo Thes Ovetto Cuccioli 9205 Zmadho

Moovo Thes Ovetto Cuccioli 9205

NU0192

Produkte te reja

Nuvita Baby

Moovo Thes Ovetto Cuccioli 9205

 • Thes per karroca Cuccioli 9205 ne mbeshtjellje te ngrohte
 • I papershkueshem nga uji, njollat apo eren e ftohte
 • Ne temperatura -10 °C
 • Per femijet e moshes 0-6 muajsh
 • Ne ngjyre kafe

Me shume detaje

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

6 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Moovo Thes Ovetto Cuccioli 9205

Thes per karroca ne modelin Cuccioli 9205

Mbeshtillni kembet dhe trupin e femijes ne komfortin absolut me Moovo Ovetto

Vjen me mbushje ekologjike, ne material rezistent 400 g RPET

I papershkueshem nga uji, era apo njollat, keshtu qe mund te pastrohet lehtesisht

Materiali vjen ne densitet te larte per te siguruar ngrohtesi dhe komfort per femijet

Pavaresisht se vjen ne material te plote, siguron sistem ajrosje per lehtesimin e frymemarrjes tek femijet

Anti alergjik, i bute dhe i ngrohte, perfekt per cdo shetitje ne cdo ore te dites

I pershtatshem dhe ne temperatura deri ne -10 °C, per t'u pershtatur dhe me kushtet e mjedisit

Per femijet e moshes 0-6 muajsh

Ne ngjyre kafe

30 produkte te tjere ne kete kategori: