Nuk Biberon Fallco Lateks 0-6m Happy Kids 2 Cope

Produkte te reja

Nuk

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

500 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Biberon fallco i pajisur me nje unaze, lehtesisht i perdorshem. 

I markes Nuk, modeli Happy Kids.

I pershtatshem per femijet e moshave 0-6 muajsh.

Paketimi perfshin dy cope.

Biberoni eshte i holle dhe fleksibel per gojen e bebit tuaj.

Materiali eshte lateks.

Kenaq nevojen natyrore te bebit per gjirin e nenes. 

Ndihmon ne zhvillimin e qiellzes.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-6 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: