Nuk Lares Shishesh 500 ml Zmadho

Nuk Lares Shishesh 500 ml

FF0028

Produkte te reja

Nuk

20 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

580 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Lares shishesh, i markes Nuk.

I projektuar posacerisht per pastrimin e te gjitha llojeve te shisheve dhe aksesoreve te femijeve.

Me perberes natyrale, nuk permban parfume ose ngjyrues.  

Largon ne menyre efektive proteinat e qumeshtit, mbetjet e purese dhe lengut.  

E lehte per tu shpelare.

Me pH neutral (testuar dermatologjikisht).

Sasia 500ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: