Nuk Gershere

Produkte te reja

Nuk

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

530 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Gershere te markes Nuk me mbulese.

Material çeliku e inoksi qe nuk nxihen.

Me kapak dhe mjaft higjenike.

Pastrohen thjeshte me nje pambuk e alkol.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

30 produkte te tjere ne kete kategori: