Nivea Spray Hidratues Kunder Diellit per Bebe me SPF 20, 200 ml Zmadho

Nivea Spray Hidratues Kunder Diellit per Bebe me SPF 20, 200 ml

ALL0050

Produkte te reja

Nivea

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Spray hidratues per mbrojtjen e femijeve kundra diellit, e markes Nivea.

Formule sensitive me mbrojtje mesatare SPF 20, e krijuar posacerisht per lekuren delikate te femijeve.

Permban filtra UVA / UVB organike dhe minerale shume te efektshme per mbrojtje te menjehershme.

Permban vitaminen E per te ndihmuar ne luftimin e radikaleve te lira dhe plakjen e parakohshme te lekures.

Nuk permban parfum apo ngjyrues.

Reziztent ndaj ujit.

Testuar dermatologjikisht.

Aplikohet para ekspozimit ne diell dhe duhet ta riaplikoni pas notit dhe pas fshirjes me peshqir.

Sasia 200ml.

 

Fleta e të dhënave

Kremra dhe vaj Per trupin

30 produkte te tjere ne kete kategori: