Nivea Lotion Kunder Diellit per Femije me SPF 50+, 200 ml Zmadho

Nivea Lotion Kunder Diellit per Bebe me SPF 50+, 200 ml

ALL0051

Produkte te reja

Nivea

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Lotion per mbrojtjen e foshnjave kundra diellit, e markes Nivea.

Formule sensitive me mbrojtje te larte SPF 50+, e krijuar posacerisht per lekuren delikate te foshnjave.

Permban filtra UVA / UVB organike dhe minerale shume te efektshme per mbrojtje te menjehershme.

Redukton rrezikun e alergjive te shkaktuara nga dielli.

Nuk permban parfum apo ngjyrues.

Reziztent ndaj ujit.

Testuar dermatologjikisht.

Aplikohet para ekspozimit ne diell.

Sasia 200ml.

 

Fleta e të dhënave

Kremra dhe vaj Per trupin

30 produkte te tjere ne kete kategori: