Krem Nivea Baby Bottom Ointment 100 ml Zmadho

Nivea Krem Baby Bottom Ointment 100 ml

ALL0015

Produkte te reja

Nivea

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pomade mbrojtese per pjeset intime intime te bebes.

Formula speciale me permbajtje te larte te oksidit te zinkut (20%), krijon nje barriere mbrojtese duke lejuar lekuren te marre fryme.

Mban zonen e pelenave te thate duke evituar skuqjet e padeshiruara.

Permban ekstrakte natyrale gruri qe ndihmon ne perforcimin e barrieres natyrale te lekures dhe Pantenol (Provitamina B5)

Nuk permban paraben apo conservante, ngjyrues artificial apo alkol.

Permban elemente te studiuara  qe ushqejne lekuren

Produkt i zhvilluar ne bashkepunim me dermatologet dhe pediatret

Rezistente ndaj ujit. I thjeshte per tu aplikuar, delikat edhe ndaj lekurave me te ndjeshme

Sasia 100ml

Fleta e të dhënave

Kremra dhe vaj Për skuqje

30 produkte te tjere ne kete kategori: