Chicco Gershere 0+

Produkte te reja

Chicco

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

600 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Gershere te markes Chicco me mbulese

Material çeliku e inoksi qe nuk nxihen

Me maja te ngritura dhe te rrumbullakosura

Me kapak dhe mjaft higjenike

Pastrohen thjeshte me nje pambuk e alkol

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Unisex
Sipas moshës 0+

30 produkte te tjere ne kete kategori: