Johnson Baby Bedtime Shampo 300 ml Zmadho

Johnson Baby Bedtime Shampo 300 ml

JJ0014

Produkte te reja

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

390 Lekë

Porosit me 1 Klik
  • logo

    Transport i shpejte

    Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  • logo

    Ktheje brenda 48 oreve

    nese nuk te pelqen
  • logo

    Paguaj kesh

    kur merr mallin
  • logo

    Kujdes klienti

    brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Shampo per beben tuaj Johnson Baby Bedtime.

Johnson Baby ka krijuar nje rutine te pershtatshme e cila eshte e provuar klinikisht se e ndihmon femijen tuaj te fleje me mire.

Permban formulen ideale "Jo me lot", per te pastruar butesisht femijen tuaj.

Me nje sasi prej 300ml.

30 produkte te tjere ne kete kategori: