Krem Nivea Baby Inetnsive 150 ml Zmadho

Nivea Baby Intensiv Krem 150 ml

ALL0016

Produkte te reja

Nivea

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem Nivea Baby Intensive 

Lehteson ne menyre te menjehershme skuqjet e lekures dhe lekurat e thata duke parandaluar kruajtjet dhe irritimi e agravuara

Me nje sasi prej 150 ml ky krem me permbajtje organike te "shea butter" dhe "Omega 6" ushqen dhe ndihmon ne menyre intensive rigjenerimin si dhe parandalon irritimin e metejshem te lekures.

Nuk permban paraben apo conservante, ngjyrues artificial apo alkol.

Permban elemente te studiuara  qe ushqejne lekuren

Produkt i zhvilluar ne bashkepunim me dermatologet dhe pediatret

Rezistente ndaj ujit. I thjeshte per tu aplikuar, delikat edhe ndaj lekurave me te ndjeshme

Fleta e të dhënave

Kremra dhe vaj Për skuqje

30 produkte te tjere ne kete kategori: