Nannys Pelena Jumbo 42 Cope Zmadho

Nannys Pelena Junior 42 cope 11-25 kg

LCN0030

Produkte te reja

Nannys

* Pelena Nannys Jumbo

* Per femije 11-25 kg

* Sasia 42 cp

* Nr:5

Me shume detaje

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pelena te markes Nannys, Junior, shume te rehatshme per femijen tuaj.

E holle dhe e lehte, ajo e lejon te femijen te levize lirshem dhe te luaje pa problem.

Te perbera nga shtresa te cilat lejojne  thithje maksimale te lageshtise.

Paketimi permban 42 cope pelena ne brendesi.

Jane te pershtatshme per bebet qe peshojne 11 deri ne 25 kg (Nr 5)

Shtresa e jashtme eshte me vete-ajrosje.

Jepini rehatine qe i duhet femijes tuaj.

Pelena te cilat mbrojne lekuren e bebit nga irritimi dhe skuqja.

Fleta e të dhënave

Sipas Peshës 12-25 kg

30 produkte te tjere ne kete kategori: