Nannys Pelena Maxi 20 Cope Zmadho

Nannys Pelena Maxi 20 Cope 7-18 kg

LCN0033

Produkte te reja

Nannys

* Pelena Nannys Mini

* Per femije 7-18 kg

* Sasia 20 cp

* Nr:4 

Me shume detaje

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

550 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pelena te markes Nannys, Maxi, shume te rehatshme per femijen tuaj.

E holle dhe e lehte, ajo e lejon te femijen te levize lirshem dhe te luaje pa problem.

Te perbera nga shtresa te cilat lejojne  thithje maksimale te lageshtise.

Paketimi permban 20 cope pelena ne brendesi.

Jane te pershtatshme per bebet qe peshojne 7 deri ne 18 kg (Nr 4)

Shtresa e jashtme eshte me vete-ajrosje.

Jepini rehatine qe i duhet femijes tuaj.

Pelena te cilat mbrojne lekuren e bebit nga irritimi dhe skuqja.

Fleta e të dhënave

Sipas Peshës 8-18 kg

30 produkte te tjere ne kete kategori: