Shampo Nivea Baby Milk 200 ml Zmadho

Nivea Baby Milk Shampo 200 ml

ALL0018

Produkte te reja

Nivea

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Qumesht per zbutjen e lekures se thate dhe te ndjeshme te bebit. Vepron duke e hidratuar dhe mbrojtur ate per nje kohe te gjate dhe ne menyre natyrale

Nuk permban paraben apo konservante, alokol apo ngjyrues artificial

Permban elemente te studiuar te cilet ndikojne pozitivisht ne ushqyerjen e lekures

Produkt i zhvilluar ne bashkepunim me dermatologet dhe pediatrit

Formula me ekstrakte organike te gjalpit "Shea" dhe lipide "Omega 6" bejne te mundur ushqyerjen intensive te lekures duke plotesuar balancen natyrale te lipideve te saj.

Kjo ben qe "muri" natyral mbrojtes i lekures te kete stabilitet per nje kohe me te gjate. Perthithet lehte nga lekura. Sasia 200ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: