Bebble Shampo per Floket dhe Trupin, 400 ml Zmadho

Bebble Shampo per Floket dhe Trupin, 400 ml

VPH0001

Produkte te reja

Bebble

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Shampo per femijet e firmes se njohur Bebble.

Formule speciale e dizenjuar enkas per foshnjen tuaj.

Shampo per beba e pershtatshme per floket dhe trupin.

Nuk shkakton lot dhe irritim tek syte.

Perberesit natyral qe ka nuk lejojne lekuren te thahet.

Ekstrakti i lavandes ka efekt zbutes dhe antiseptik.

Me 0% permbajtje te parabenit, alkolit dhe ngjyrues artificial.

Kjo shampo e kthen kohen e banjes se foshnjes suaj ne momentin me te dashur te dites.

Me nje sasi prej 400ml.

30 produkte te tjere ne kete kategori: