Krem Nivea Baby Soft 200 ml Zmadho

Nivea Baby Soft Krem 200 ml

ALL0019

Produkte te reja

Nivea

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem per Bebeb Nivela me nje sasi prej 200ml.

Formula e saj me baze natyrale te "Kalendules" mbron dhe perforcon barrieren natyrale te lekures. Nuk le shenja mbi lekure dhe perpithet lehte

Nuk permban paraben apo ngjyrues

Produkt i zhvilluar ne bashkepunim me dermatologet dhe pediatrit

Redukton ndjeshem rrezikun ndaj alergjise se lekures

Fleta e të dhënave

Kremra dhe vaj Hidratant qetësues

30 produkte te tjere ne kete kategori: