Shampo Nivea Baby Extra Mild 200 ml Zmadho

Shampo Nivea Baby Extra Mild 200 ml

ALL0020

Produkte te reja

Nivea

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Shampo pa permbajtje sapuni, pastron butesisht floket dhe skalpin e bebit.

Formula Extra e bute me permbajtje kamomili, mundeson zbutjen dhe mbajtjen e PH ne balance.

Eshte i bute dhe delikat ndaj sve te bebit. Nuk  permban paraben alkol apo ngjyrues.

I aprovuar nga okulistet per butesine qe tregon ndaj syve

Dermatologjikisht i provuar. Sasia 200ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: