Bebble Vaj Trupi per Bebe pas Larjes Zmadho

Bebble Vaj Trupi per Bebe pas Larjes

VPH0004

Produkte te reja

Bebble

6 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Vaj me kamomil per trupin e bebes pas larjes, e markes Bebble.

Perberja trasparente jep ndjesei te pastertise dhe freskise.

Prezenca e kamomilit mban lekuren te bute dhe te lemuar.

Pas banjes thani lehtesisht lekuren e bebit dhe me pas ngrohni nje sasi te vogel vaji ne duart tuaja dhe masazhoni butesisht trupin e tij.

Trajtoni sebumin ne floket e foshnjes suaj me nje sasi te vogel vaji duke e lene per 5-6 minuta dhe pastrojeni me kreherin e tij/saj ose me nje fuce te bute. Kjo aplikohet para banjes se bebit.

Me nje sasi prej 150ml.

30 produkte te tjere ne kete kategori: