Bebble Body Milk 200 ml Zmadho

Bebble Body Milk 200 ml

VPH0009

Produkte te reja

Bebble

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Body milk, nje zbutes per trupin i markes Bebble.

Formule me baze qumeshti, i cili zbut dhe hidraton lekuren.

Me permbajtje panthenoli dhe kombinim i vajrave natyral qeteson dhe mbron lekuen delikate te bebes.

Pas banjes thani lehtesisht lekuren e bebit dhe me pas ngrohni nje sasi te vogel qumeshtit ne duart tuaja dhe me levizje te embla masazhuese lemoni trupin e tij.

Me nje sasi prej 200ml.

30 produkte te tjere ne kete kategori: