Furce Dhembesh Aquafresh per Femije 0-2 vjec Milk Teeth Zmadho

Furce Dhembesh Aquafresh per Femije 0-2 vjec Milk Teeth

ALL0024

Produkte te reja

Aquafresh

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Furce per dhembet e qumshtit per femije 0-2 vjeç

Me dizenjo te vecante per dhembet e te vegjelve dhe dhembeza te buta

Koka e furçës është delikate dhe pastron të gjithë dhëmbët pa i lënduar mishrat e dhëmbëve

Furca ehste projektuar nga dentistet pikerisht per kete moshe.

Furcat jane te orientuara per te mbuluar te gjithe siperfaqen e dhembit

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-2 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: