Bebble Krem Rigjenerues dhe Mbrojtes, 75 ml Zmadho

Bebble Krem Rigjenerues dhe Mbrojtes, 75 ml

VPH0011

Produkte te reja

Bebble

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem rigjenerues dhe mbrojtes, i markes Bebble.

Bejeni nderrimin e pelenave te foshnjes suaj nje moment te gezueshem me kremin gjenerues dhe mbrojtes.

Ky krem mbron lekuren delikate ne zonen e pelenave e cila ka prirje per lageshti dhe papasterti.

Kremi eshte i pasur me vajra natyral dhe panthenol, gje qe bejne te mundur mbrojtjen e lekures .

Perberesit aktiv te kremit mbajne lekuren te thate dhe pa acarime.

Ne cdo nderrim te pelenave pas nje pastrimi te mire vendosni nje shtres te holle kremi per nje llekure delikate dhe te bute.

Me nje sasi prej 75ml.

30 produkte te tjere ne kete kategori: