Cmim i reduktuar! Fissan Shampo Doccia Luccicante 200 ml Zmadho

Fissan Shampo Doccia Luccicante 200 ml

BBBI0004

Produkte te reja

Fissan

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

490 Lekë

350 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Shampo per dush me perberes hidratues

E dizenjuar per lekuren e femijes me aroma mjaft te kendshme

Shampoja eshte per bebe vajza dhe ka nje sasi prej 200ml

E pershtatshme per perdorim te perditshem , pastron butesisht lekuren dhe e ushqen ate me vitamina dhe glicerine

Per te gjitha llojet e lekurave

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Vajza

30 produkte te tjere ne kete kategori: