Lorelli Kangur

Produkte te reja

Lorelli

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 090 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Kangur i markes Lorelli 

Ofron mbeshtetje shume te mire dhe te rehatshme ne qafe, ne pjesen e pasme dhe tek kembet 

Kanguri eshte nje mbajtese qe i jep femijes nje kontakt te ngushte me trupin e prindit

Praktike per tu mbajtur dhe e lehte per tu lidhur. Ka nje xhep per disa sende te femijes

Edhe nese femija jua po fle ne krahet tuaj eshte mjaft e lehte ta zgjidhni kangurin dhe ta vendosni ne shtrat pa e zgjuar

Vjen me ngjyra te ndryshme ku ju mund te zgjidhni te preferuaren tuaj

Mosha e perdorimit esht 4+ muaj 

Pesha maksimale 9 kg

Fleta e të dhënave

Sipas përmasave 100 cm 150cm/85cm 25cm/45cm
Sipas moshës 0-12 muajsh

30 produkte te tjere ne kete kategori: